Türk Telekom Assistt A.Ş. Burdur lokasyonuna Teknik Gezi Düzenlendi

              Okulumuz Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı 1. Sınıf öğrencileri Öğr. Gör. Dr. Yasemin BİLİŞLİ ve Misafir Öğretim Elemanı Lütfiye İŞLER ‘in eşliğinde 08.05.2018 tarihinde Türk Telekom Assistt A.Ş. Burdur lokasyonuna teknik bir gezi düzenlemişlerdir. Etkinliğin düzenlenmesinde başta hocalarımız olmak üzere ASSİSTT Burdur İl Grup Yöneticisi Erhan ODACI’ya ve tüm Assistt çalışanlarına ilgilerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi - Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)