TRT Antalya Radyosu Akdeniz’in sesi programı

Okulumuzun Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Programı Öğretim elemanlarından Akdeniz Üniversitesi Yörük Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi (YÖRKAM) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Fatih Uslu 21 Aralık Çarşamba günü saat:11.30 da TRT ANTALYA RADYOSU Akdeniz’in sesi programına konuk olmuş ve Yörük Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi YÖRKAM’ ın kuruluş sürecini ve merkezin yapmayı planladığı faaliyetleri anlatmıştır.

Bölgemiz ve üniversitemiz için önemli bir merkez olmasını ümit ettiğimiz YÖRKAM’ın bu tanıtım çalışmasını kıymetli buluyor ve okul yönetimi olarak kutluyoruz.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi - Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)