Söyleşi: Havacılıkta Yer Hizmeti Şirketi

Yüksekokulumuz Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı Koordinatörü Ali Ceyhun CAM’ın koordinesinde düzenlenen “Havacılıkta Yer Hizmeti Şirketi” temalı söyleşide misafirlerimiz HAVAŞ Antalya İstasyonundan Personel Şefi Ayça SEYMEN ile Nöbetçi Müdür Kubilay HURMADALI oldu. Söyleşide öğrenciler bir yer hizmeti firmasındaki departmanları, çalışma alanları ve pozisyonları, işe alım süreçlerini, kariyer planlaması açısından yolcu hizmetleri memuru veya harekatçı olmanın artılarını, eksileri ve akıllarına takılan diğer tüm soruları birinci ağızdan dinlediler. Bu etkinliğin gerçeklemesinde ve okulumuza vermiş olduğu desteklerden dolayı da Havaş Antalya İstasyon Müdürü Aylin TAVAN ’a teşekkür ederiz.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi - Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)