İletişim

YERLEŞKEMİZ :
Yüksekokulumuz Antalya il merkezinde olup, Antalya’nın her bölgesine ulaşımın mümkün olduğu Çallı mevkiinde bulunmaktadır. Çevrede özel yurtlar ve öğrenci pansiyonları mevcuttur. Kredi ve Yurtlar Kurumuna Bağlı Devlet Yurdu Ana Kampüs içerisindedir. Ana Kampüse saat başı kampüsten gelen ring otobüsler ile ulaşım mümkündür. Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminaline yakın mesafede olup, havalimanına ulaşım tramvay ve çevreyolu ile kolayca sağlanmaktadır.

YERLEŞKEMİZE ULAŞIM :
Otogar istikametinden yerleşkeye ulaşım: Otogardan kalkan “TC 16” numaralı otobüs ve otogarda bulunan tramvay ile yerleşkemize ulaşmak mümkündür. Tramvay ile ulaşırken “Çallı” durağında inilerek yerleşkemize yaklaşık 5 dk. yürünmelidir.

Havalimanı istikametinden yerleşkeye ulaşım: Havalimanından “600” numaralı “Havaalanı-Otagar” hattı otobüslerine binerek ya da havalimanında yer alan tramvay aracılığıyla da yerleşkeye ulaşmak mümkündür. Yine tramvay ile ulaşırken “Çallı” durağında inilerek yerleşkemize yaklaşık 5 dk. yürünmelidir.

Üniversite yerleşkesi içerisinden yerleşkemize ulaşım; Akdeniz Üniversitesi Sosyal Tesisler karşısında yer alan duraktan “Kampüs-Çalllı” istikametinde faaliyet gösteren servisimiz ile sağlanmaktadır. Yine yüksekokulumuzun güney kapısından çıkıldığında sağ tarafta yer alan duraktan ring otobüsler sayesinde üniversite yerleşkesine öğrencilerimiz ücretsiz ulaşım” sağlayabilmektedir.

YERLEŞKEMİZİN ADRESİ :
Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki, 07070 Muratpaşa /ANTALYA

– İRTİBAT BİLGİLERİ –

Telefon (PBX)         :  +90 242 346 30 30 (Öğrenci İşleri için: 5507 – 5508 – 5509 dahili numaraların çevrilmesi gerekmektedir.)

                                     +90 242 345 13 30

Belgegeçer (FAX)  :  +90 242 345 95 28
E-Posta                   :  sbmyo@akdeniz.edu.tr

 

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi - Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)