Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı: 112 Acil Çağrı Merkezi Gezisi

Okulumuz Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı 1. Sınıf öğrencileri Öğr.Gör.Dr. Yasemin BİLİŞLİ eşliğinde 05.11.2018 tarihinde 112 Acil Çağrı Merkezi Antalya lokasyonuna teknik bir gezi düzenlemişlerdir. Etkinliğin düzenlenmesinde başta hocalarımız olmak üzere 112 Acil Çağrı Merkezi Yöneticilerine ve Koordinatörler Yeliz KOÇ AY ve Lütfiye İŞLER’e ilgilerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksinim ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslararası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi - Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki No: 43 - 07030 Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)