Türk Hava Kurumu Antalya Şubesinin desteğiyle Model Uçak Başlangıç Eğitimi verildi

Okulumuz sivil hava ulaştırma işletmeciliği 1.sınıf öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirilen etkinlik kapsamında 15 öğrencimize daha Model Uçak Başlangıç Eğitimi verildi. Gün boyu süren eğitim de öğrenciler Temel Uçak Bilgisi dersinde aldıkları teoriyi uygulamayla birleştirirken, eğlenceli vakit geçirdiler.
Türk Hava Kurumu Antalya Şubesinin desteğiyle gerçekleşen eğitimi koordine eden hocamız Ali Ceyhun CAM‘a ve kurum eğitmeni Ceyda ATMIŞ’a teşekkür ederiz. Model Uçak ve bir çok etkinliklerin devam edeceğini belirten Ali Ceyhun CAM‘a yakın zaman da yapacağımız RC Simülatör etkinliğinde de eğitime katılan öğrencilerimizin sertifikalarının da verileceğini belirtti.”

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

A.Ü. | Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)