SunExpress Uçak başı eğitimi

Hocamız Ali Ceyhun CAM’ın koordinesi, Türk Hava Kurumu Antalya Şubesinin ve SunExpress’in katkılarıyla gerçekleşen eğitim de 15 öğrencimiz daha uçak başı eğitimi alma şansı oldu. Uçağı ve uçağa dair her şeyi birinci ağızdan duyma, ve uygulamalı görme şansı yakalayan öğrencilerimiz için dopdolu bir gün daha geride. Havacılık gibi derslerin sadece sınıfta teoriyle olmayacağını gösteren hocamıza ve emeği olan herkese teşekkür ederiz.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi - Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)