Sosyal Hizmetler Programı Öğrencilerinin Yaptığı Projeler

Sosyal Hizmetler Programı Öğrencilerinin Yaptığı Projeler

 

2016/2017 eğitim öğretim döneminde Sosyal Hizmet ve Danışmanlık bölümü Sosyal Hizmetler Programı öğrencileri, “Sosyal Hizmette Saha Araştırmaları ve Topluma Hizmet Uygulamaları” uygulamaları dersi kapsamında öğrencilerinin bilgi ve birikimlerini kullanacakları bir toplumsal hizmet projesinde yer almalarını sağlayarak sosyal sorumluluk bilincini ve duygusunu geliştirmek amacıyla çeşitli projeleri uygulamaya koymuşlardır. Gerçekleştirilen projeler ile birçok farklı insan ve farklı hayata dokunabilmeyi sağlamışlardır.

Öğrencilerimizi gerçekleştirdikleri projeler için tebrik eder, mesleki yaşamlarında başarılar dileriz.

Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü

Yapılan Projeler ve Fotoğraflar

  1. Haydi Sende Yardım Et
  2. Engelsiz Orman
  3. Benim Rengimi Fark Et
  4. Bir Hayat İçin Elele
  5. Bugünden Geleceğe Bilinçli Nesil
  6. Girişimci Ev Kadınları
  7. Kök Hücre ve Farkındalık
  8. Küçük Kalplerin Küçük Yuvası
  9. Lösemi Değil iyilik Bulaşır

 

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi - Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)