Mülkiyeti Koruma ve Güvenlik Bölümü Özel Güvenlik ve Koruma Programı İlk Ders ve Oryantasyon Eğitimi” konulu etkinlik düzenlemiştir

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü ve Özel Güvenlik ve Koruma Programı tarafından yüksekokulumuz Yesevi Konferans Salonunda, 26.09.2016 tarihinde, saat 13:30’da, “Mülkiyeti Koruma ve Güvenlik Bölümü Özel Güvenlik ve Koruma Programı İlk Ders ve Oryantasyon Eğitimi” konulu bir etkinlik düzenlemiştir. Söz konusu etkinlikte bölümümüze yeni gelmiş olan öğrencilerimize üniversitemiz, yüksekokulumuz ve bölümümüz tanıtılmış, öğrencilerimiz yükümlülükleri ve hakları konusunda bilgilendirmişlerdir.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

A.Ü. | Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)