“TMS ve TFRS’ye Genel Bakış ve Uygulamaları” konulu konferans düzenlendi

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı, 15 Aralık  2016 tarihinde “TMS ve TFRS’ye Genel Bakış ve Uygulamaları” konulu konferans düzenledi. Konuşmacı olarak, alanında uzman ve faaliyet gösteren, “Adalya Uluslararası Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş.” yönetim kurulu başkanı Mehmet YOLCU katıldı. Muhasebe Programı öğrencileri ve öğretim elemanlarının katıldığı konferans özellikle öğrenciler açısından oldukça yararlı olmuştur.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

A.Ü. | Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)