Koruyucu Aile Bilgilendirme Konferansı

28/02/2019 tarihinde 15:00’da SBMYO Yesevi konferans salonunda düzenlenen etkinlikte, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, koruyucu aile biriminde çalışan Sosyal Hizmet Uzmanı Müge AKYOL, katılımcıları, koruyucu aile uygulaması, kimler koruyucu aile olabileceği, işlem aşamaları nelerdir , koruyucu ailenin işlem ve işlevleri çocuk üzerindeki etkisi ve avantajları hakkında bilgilendirdi. Öğrencilerin dikkatle dinlediği etkinlikte katılımcıların soruları cevaplandı ve koruyucu aile uygulamasının önemi, gerekliliği, kimlerin koruyucu aile olabileceği ve uygulamanın faydaları üzerinde duruldu.

 Desteklerinden dolayı Antalya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne ve müdürlüğün koruyucu aile birimine, SHU Müge AKYOL‘a  teşekkür ederiz.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi - Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)