İşletme Öğrencilerine Teknik Gezi

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu İşletme Programı öğrencileri İnsan Kaynakları Yönetimi dersi kapsamında Öğr.Gör. Nisa Ekşili eşliğinde AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji) San. Tic . A. Ş’ye bir teknik gezi gerçekleştirdiler. İşletme programına kayıtlı 27 öğrencinin katılımıyla 24 Nisan 2019 Çarşamba günü gerçekleşen gezide öğrenciler AGT’nin üretim, depo ve lojistik departmanlarını gezerek mesleki uygulamaları yerinde incelediler. Gezi sırasında kendilerine eşlik eden mühendisler ve departman yöneticileri tarafından üretim süreci konusu ve merak ettikleri bütün konular hakkında bilgi aldılar.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi - Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)