İş Hayatına Yeni Katılacaklar İçin Öneriler ve Çağrı Merkezi Mesleki Yeterlilik Belgeleri konulu seminer

Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı tarafından 09 Mayıs 2018 Çarşamba günü Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Yesevi Salonu’nda saat 14:00 de “İş Hayatına Yeni Katılacaklar İçin Öneriler ve Çağrı Merkezi Mesleki Yeterlilik Belgeleri” konulu seminer gerçekleştirildi. SC Belgelendirme Çağrı Merkezi Mesleki Yeterlilik İş Geliştirme Direktörü, Çağrı Merkezi Yöneticisi & İnsan Kaynakları Profesyoneli Cem ARPACI’nın konuşmacı olarak katıldığı seminerde, İş arama sürecinde dikkat edilmesi gerekenler, Mülakatlarda başarı sırları, Mesleki Yeterlilik Belgesi başvuru ve sınav süreci ile belge avantajları konularında değerli bilgiler aktarıldı. Çok sayıda öğrencinin katılım sağladığı seminerin sonunda Çağrı Merkezi Hizmetleri Program Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. Yasemin BİLİŞLİ tarafından Cem ARPACI’ya teşekkür belgesi  takdim edildi.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi - Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)