Gençler Uçak Başı Eğitiminde…

Havacılık öğrencileri geçen hafta simülatör üzerinde yaptıkları dersi bu sefer bizzat uçak başında yaptı. Hocamız Ali Ceyhun CAM ve pilot Cenk BARDAKOĞLU’nun koordinesinde, Corendon Havayollarının desteğiyle gerçekleşen etkinlikte simülatör dersinde başarılı olan 20 öğrenciyle uçak başı başlangıç eğitimi yaptılar. Çocuklar uçuş kumanda yüzeylerini, motoru, kokpiti, kabini ve gövdeyi bizzat birinci ağızlardan duyma ve görme şansı yakaladılar. Bu etkinlik için emeği geçen okulumuz ve öğrencilerimiz adına teşekkür ederiz.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

A.Ü. | Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)