Dünyada ve Türkiye’de Özel Güvenlik Sektörü ve Güvenlik Çalışanlarında Aranan Nitelikler

 

KONFERANS

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü ve Özel Güvenlik ve Koruma Programı tarafından yüksekokulumuz Ahmet Yesevi Konferans Salonunda, 16.10.2018 tarihinde, saat 10:30’da, “Dünyada ve Türkiye’de Özel Güvenlik Sektörü ve Güvenlik Çalışanlarında Aranan Nitelikler” konulu bir konferans düzenlemiştir. Söz konusu konferansa Securitas Türkiye Güvenlik Hizmetleri, Akdeniz Havalimanı Güvenlik Müdürü ve Ek Rol Havacılık Segment Müdürü Sayın Seçkin ÖZDEMİR konuşmacı olarak katılmış, yüksekokulumuz özel güvenlik bölümü öğrencilerini dünyada ve Türkiye’de özel güvenlik sektörü, sektörde aranan çalışan nitelikleri, Securitas bünyesinde kariyer planlama konuları hakkında bilgilendirmişlerdir.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi - Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)