Dünya Sosyal Hizmet Günü kutlandı

Uluslararası Sosyal Hizmet Uzmanları Federasyonu’nun(IFSW) bu yılın temasını “Toplumsal ve Çevresel Sürdürülebilirliği Geliştirmek” olarak belirlediği ve her yıl Mart ayının 3. salısı çeşitli etkinliklerle tüm dünya çapında kutlanan Dünya Sosyal Hizmet Günü (Word Social Work Day) bu yıl 21 Mart tarihinde üniversitemizde de yapılan konferans ile kutlandı. Sosyal Hizmet Alanları ve Güncel Uygulamalar isimli konferansa  alanda çalışan Sosyal Hizmet Uzmanları, Güngör ÇABUK, Belma ÖZORAN, Özgül ELİTOK, Vildan DÖNMEZ konuşmacı olarak yer aldı.

Konferansta sosyal hizmet alanlarına dair bilgiler sunulurken sosyal hizmet uygulamaları ve güncel örnekler hakkında da bilgiler verildi. Verimli geçtiği gözlemlenen konferansa katılan ve katkı veren tüm herkese teşekkür ederiz.

0

Misyon

Bilim ve teknolojiyi etkin kullanarak araştırma ve eğitim hizmetlerini geliştirerek, çağın ve mesleğin gerektirdiği bilgi düzeyine ve meslek ahlakına sahip, toplum bilinci gelişmiş, ülke çıkarlarını gözeten, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli insan gücü yetiştirmektir.

Vizyon

Uluslararası standartlara uygun nitelikli insan gücü yetiştirerek çağı yakalayan, gelişmeye açık, iş dünyasının gereksini ve isteklerini karşılayabilecek düzeyde, rekabet gücü olan ve benzer alanda eğitim veren okullar arasında sanayi ve hizmet sektörünün tercih ettiği; ulusal ve uluslar arası saygınlığı olan bir eğitim kurumu olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi - Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Bayındır Mahallesi, Palmiye Caddesi, Çallı Mevki 07070 - Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 346 30 30 - (PBX)
Tel: +90 242 345 95 28 - (Belgegeçer / FAX)